Trabzon LCD ve LED Monitör Tamiri

 

LCD VE LED MONİTÖR TAMİRİ

Monitörünüzde arıza olup olmadığını anlamanız için monitörünüzün tüm bağlantı kablolarını çıkarıp sadece elektrik kablosunu takarak gözlemleyin eğer monitörünüz de kesintisiz bir şekilde sinyal yok şeklinde uyarılar gözüküyorsa monitörünüz sağlamdır aksi takdirde monitörünüzün konusunda uzman bir teknisyen tarafından onarılması gerekmektedir. Monitörün içinde şebeke elektriği olduğundan monitörünüzü söküp tamir etmeye çalışmak risklidir ve elektrik çarpılmalarına neden olabilir.

Servisimizde LCD ve LED monitörler ile ilgili verdiğimiz hizmetler;

Marka ve model ayırmaksızın LCD ve LED monitörlerinizin tamirini yapmaktayız.

Atıl durumda olan ve evinizde boş boş yer kaplayan LCD ve LED monitörlerinizi çanak anten uyumlu kumandalı TV ye dönüştürmekteyiz.

LCD ve LED TV lerinizde ekran kırılmaları (mürekkep lekeleri) hariç, ekranın bozulması (dikey çizgiler, bulanık görüntü vb.) normalde ekran değişimi gibi yüksek maliyetli işlemleri ekranınızı değiştirmeden garantili olarak tamir etmekteyiz.

Sizde hizmetlerimizden yararlanmak, arızanızın tahmini masrafı ile ilgili bilgi almak için arızalı ürününüzün fotoğrafını Whatsapp Destek Hattımızdan bize gönderebilir veya servisimize gelerek ücretsiz arıza tespitimizden yararlanabilirsiniz.

Arama motoru ile gelen bağlantılar;

monitör tamiri fiyatları, monitör tamiri ne kadar, monitörü tv ye çevirme, lcd tv ekran tamiri, aoc monitör tamiri, led tv ekran tamiri, lcd monitör tamiri, led monitör tamiri, lcd kof tamiri, led kof tamiri, monitör besleme tamiri, benq monitör tamiri, casper monitör tamiri, samsung monitör tamiri, lg monitör tamiri, asus monitör tamiri, acer monitör tamiri, philips monitör tamiri, lcd monitör floresan tamiri, lcd monitör inverter tamiri, monitör kartı tamiri, monitör tamir servisi