whatsapp
Trabzon Güvenlik Kamera Sistemleri

 

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte güvenlik kamerası kullanım alanları artmıştır. Günümüzde hemen hemen heryerde bulunan güvelik kameraları sayesinde can ve mal güvenliğimiz artmaktadır. Güvenlik kameraları güvenliğinizi sağlamak amacıyla kullanılabilirken istediğiniz yeri kontrol etme amaçlı da kullanılabilir. Böylelikle siz uzakta iken oluşabilecek sorunları kontrol altına alabilirsiniz.

 

GÜVENLİK KAMERA ÇEŞİTLERİ

Sabit Güvenlik Kameraları: Sabit güvenlik kameraları en yaygın kullanılan güvenlik kamerası çeşididir.

Dome Güvenlik Kameraları: Dome kameralar da yaygın kullanılan kameralar arasındadır.Dome kameralar iç ortamda kullanılmaktadır.

IR Güvenlik Kameraları: Bu kameralar gece görüşlüdür ve sık kullanılan kameralardandır. Zifiri karanlıkta bile görüntü almanızı sağlar.

Speed Dome Kameralar: Speed dome kameralar hareketli kameralardır. Bu kameralar merkeze yerleştirilen kontrol klavyesi sayesinde istenilen yönlerde hareket ettirilebilir.

Kablosuz Analog Kameralar: Sinyal iletim mesafesi 100 metreye kadar olup birden fazla noktadan izlemek mümkündür.

Kablosuz IP Kameralar: Sadece ethernet kablosu ile yayın yapılabilen ayrıca elektrik kablosuna ihtiyaç duyulmayan kameralardır. İnternete bağlı bir bilgisayar ile heryerden kolayca erişim sağlanabilir. 

PTZ Kameralar: Bu kameralarda speed dome kameralara benzer kameralardır tek farkı kamerayı istediğiniz yöne çevirmek için güvenlik sisteminin yanında olmanıza gerek yoktur. İstediğiniz heryerden kameranın açısını değiştireblirsiniz.

Güvenlik kameraları kullanım alanlarına ve kullanılacağı yere değişkenlik göstermektedir. Sizde güvenlik kamerası sistemi taktırmak istiyor ve karar veremiyorsanız Whatsapp Destek Hattımızdan bize ulaşabilir ve ücretsiz online keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

 

Arama motoru ile gelen bağlantılar;

ahd güvenlik kamerası, ip güvenlik kamerası, speed dome kamera, ptz kamera, internetten kamera izleme, telefondan kamera izleme, alarm sistemleri, 4 kameralı güvenlik sistemi, trabzon güvenlik kamera sistemleri, güvenlik kamerası seti, güvenlik kamerası izleme, kayıt cihazı, güvenlik kamerası fiyatları, güvenlik kamerası kablosu, güvenlik kamerası bakım onarım, güvenlik kamerası beyaz gösteriyor, iç güvenlik kamerası, güvenlik kamerası çalışmıyor, güvenlik kamerası çözünürlük, güvenlik kamerası dışardan izleme